اعتراضات علیه حضور هیئت پارلمانی جمهوری اسلامی در سوئد همچنان ادامه دارد

 

اطلاعیه شماره 5

اعتراضات علیه حضور هیئت پارلمانی جمهوری اسلامی در سوئد همچنان ادامه دارد

سفارت جمهوری اسلامی در استکهلم مورد حمله قرار گرفت

امروز صبح در مقابل مجلس و وزارت خارجه سوئد تظاهرات برگزار گردید

ساعت 4 عصر امروز تظاهرات دیگری در میدان سرگل برگزار میگردد

 

 

بدنبال اعلام خبر ملاقات هئیت پارلمانی رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی با مقامات پارلمان و دولت سوئد، موجی از اعتراض در این کشور براه افتاد. مردم به اشکال مختلف خشم و نفرت خود را از پذیرش این هیئت ابراز داشتند. دولت سوئد زیر فشار این اعتراضات اعلام کرد که ابتکار این ملاقات  از سوی مقامات این کشور نبوده است. شکاف در دولت سوئد بخاطر این دعوت گسترش یافت. چهار حزب پالمانی این کشور به این اقدام دولت اعتراض کردند. طی دو روز گذشته اعتراضاتی به این مناسبت برپا گردید.

دیشب  گروهی از مردم خشمگین به سفارت رژیم در استکهلم حمله کردند و شیشه  های ماشین های مزدوران سفارت  را خرد کردند. مزدوران جمهوری اسلامی که در سفارت حضور داشتند با دخالت پلیس از این محل خارج و به محل دیگری انتقال داده شدند. پلیس چند نفر را بازداشت کرد. بازداشت شدگان باید بیدرنگ آزاد گردند.

تظاهرات امروز صبح نیز در محل حضور هیئت جمهوری اسلامی در مقابل مجلس و وزارت امور خارجه سوئد ادامه داشت. حضور پلیس برای محافظت از هیئت جمهوری اسلامی بسیار گسترده بود. برای ممانعت از نزدیک شدن تظاهرکنندگان به محل حضور هیئت جهموری اسلامی، پلیس اقدام به نصب موانع کرد.علیرغم این تظاهرات بر گزار گردید.

عصر امروز نیز راس ساعت 4 تظاهرات در میدان سرگل برگزار میگردد. نمایندگانی از احزاب پارلمانی مخالف این عمل دولت سوئد در این تظاهرات حضور خواهند داشت و سخنرانی خواهند کرد.

مخالفین رژیم جنایتکار اسلامی در استکهلم بااعتراضات خود نشان دادند که اجازه  نمیدهند دولت سوئد بخاطر منافع سیاسی و اقتصادی خود خاک به چشم مردم بریزد و نمایندگان رژیم اعدام و سنگسار را به این کشور دعوت کند. هر گونه رابطه سیاسی و دیپلماتیک با رژیم جنایتکار اسلامی باید قطع شود. سفارتخانه ها و مراکز سیاسی و فرهنگی جمهوری اسلامی در سراسر جهان باید تعطیل شوند. جمهوری اسلامی از همه مراجع بین المللی باید باید اخراج گردد.

 

مرگ بر جمهوری اسلامی!

تشکیلات خارج کشور حزب کمونیست کارگری ایران- سوئد- استهکلم

جمعه 5 نوامبر 2010

تلفن تماس:

کیان آذر: 0739248527

دبیر تشکیلات، سیما بهاری:0707432547

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s